KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8759428
nr 875 9428
Etsning
signerad. , 3/15, motivet: 8x14
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:20:08
14/2 14:23:06
Etsning
nr 875 9428
Etsning
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 17 februari 2014 |
| 14/2 14:23:06 | 1 | Vinnande bud |